“Армія 2.0”: на UATV стартував новий цикл сюжетів (ВІДЕО)

uatv
02.12.2019
Ілюстрація UATV

Наближається День Збройних сил України – національне свято, яке щороку відзначається 6 грудня. Цього дня в 1991 році був прийнятий закон “Про Збройні сили України”, а в 1993 році в нашому календарі з’явилося офіційне свято, присвячене військовим, які служать або раніше служили в українській армії.

Напередодні цієї події, 2 грудня, на телеканалі іномовлення України UATV стартував новий цикл сюжетів “Армія 2.0”.

Серед його головних тем – формування сучасного війська, модернізація зброї та підготовки бійців, а також нововведення в армійській медицині.

Герої, про яких глядачі дізнаються з нового циклу, це не лише військові, але й волонтери, медики, всі люди, завдяки яким наша країна тримає оборону вже понад 5 років.

“На початку 2014-го українська армія була структурою, яку цілеспрямовано тримали в радянських межах, – зазначає один із авторів циклу сюжетів, журналіст UATV Ігор Меделян. – Вона не мала достатнього бойового досвіду, забезпечення, жила “від зарплати до зарплати”. Таким був результат української державної політики, на яку протягом багатьох років впливала РФ. Втім, коли сама Росія напала на Україну – питання модернізації Збройних сил стало питанням виживання української держави. За п’ять з половиною років наше військо стало одним із найсильніших у Європі. Про ці зміни – наш цикл “Армія 2.0“.

Військовий кореспондент також зазначив: “Ми розповідаємо про реформування армії в різних аспектах, говоримо про технічну модернізацію, переозброєння, медичну евакуацію та вплив волонтерського руху, згадуємо допомогу НАТО в навчанні наших бійців. І найголовніше – говоримо про людей, які стали основою цих змін. Адже без них Україна не змогла б боротися з агресором протягом декількох минулих років”.

Цикл із 5 сюжетів “Армія 2.0” буде виходити щодня з 2 до 6 грудня у випусках новин UATV російською та англійською мовами.

Всі серії з циклу можна знайти за посиланням.

Джерело UATV
дата02.12.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×