Денісова вимагає від Москалькової повідомити місце ув’язнення кримчанина Приходька

uatv
27.07.2021
Фото з сайта graty.me

Місце ув’язнення незаконно утримуваного українця Олега Приходька у тимчасово окупованому Росією Криму досі невідоме. Про це поінформувала український омбудсмен Людмила Денісова, інформує UA.

Жодної інформації про політв’язня немає вже майже два місяці. Раніше повідомлялося, що у Приходька виникли проблеми зі здоров’ям.

“3 березня 2021 року Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону незаконно засудив Олега Приходька до 5 років колонії суворого режиму та сплати штрафу у 110 тис. руб. за начебто “незаконне виготовлення вибухових речовин, спробу скоєння терористичного акту, а також підготовку до підпалу Генконсульства РФ у Львові влітку 2019 року”, – написала Денисова у Facebook.

За попередньою інформацією, Олега Приходька етапували для відбування незаконного покарання в російське місто Володимир.

За словами Денісової, останнє відоме місце тримання українця – “ФКУ СИЗО-1 УФСИН России по Ростовской области”.

“Звертаюся до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової та директора Федеральної служби виконання покарань Росії Олександра Калашникова з вимогою вжити заходів для підтвердження місцеперебування Олега Приходька, а також надати інформацію щодо стану його здоров’я, забезпечення медичною і правовою допомогою”, – акцентувала омбудсмен.

Як повідомлялося раніше, Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону виніс незаконний вирок кримчанину Олегу Приходьку.

Читайте також: Стан здоров’я бранця Кремля Приходька погіршується, – Денісова

Джерело UATV
дата27.07.2021
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×