Держкіно пропонує обрати фільми, які покажуть до річниці Незалежності

uatv
23.03.2021
Фото Укрінформ

Державне агентство з питань кіно просить громадян обрати українські фільми, які покажуть у кінотеатрах до 30-ї річниці Незалежності України.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Держкіно.

В агентстві зазначають, що за роки незалежності в країні було знято багато фільмів, а українське кіновиробництво пройшло за цей час складний шлях від спаду до відновлення та розвитку.

У відомстві повідомляють, що одним із поштовхів до появи сучасного українського кіно стало скасування в 2011 році системи “держзамовлення”, коли Держкіно провело перший відкритий пітчинг – конкурсний відбір кінопроєктів на отримання державного фінансування. Відтоді в кінотеатральний прокат і на фестивальні майданчики України та світу вийшла чимала кількість фільмів, створених за державної підтримки.

“Багато з них стали твоїми улюбленими, про деякі ти чув, але не зміг подивитися, якісь не потрапили у твоє поле зору – саме тому зараз ми пропонуємо тобі обрати своє кіно: ті українські фільми, які ти хотів би побачити на екранах кінотеатрів у 30-й день народження нашої країни”, – йдеться в повідомленні.

Опитування триватиме до кінця липня. Стрічки, які будуть відібрані, вийдуть на екрани кінотеатрів у серпні, до 30-ї річниці Незалежності України.

Списки фільмів є в каталозі на сайті Держкіно.

Раніше повідомлялося, що фільм про Донбас отримав американську премію.

Читайте також: Суд скасував заборону книги “Справа Василя Стуса”

Джерело UATV
дата23.03.2021
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×