Децентралізація покращує умови для ведення бізнесу, – Шмигаль (ВІДЕО)

uatv
28.07.2021
Фото з сайта ukraine30.com

Сьогодні, 28 липня, в Києві стартував форум “Україна 30. Децентралізація”, учасники якого обговорюють переваги та результати реформи, а також її подальші перспективи, повідомляє UA.

Спікери заходу зазначили, що децентралізація в Україні здійснюється на підставі трьох ключових принципів: розширення повноважень громад, фінансування цих повноважень і відповідальність за рішення, які ухвалюють на місцевому рівні.

“Після утворення ОТГ значно покращилася й практика адміністрування податків і відносини з бізнесом. Тобто з’явилася взаємна зацікавленість і громад, і влади на місцях, і бізнесу – вкладати гроші, відповідно, в добробут конкретної громади. Бізнес у цьому безпосередньо також зацікавлений. В тому, що це і привабливість, і розвиток для майбутньої робочої сили”, – сказав під час свого виступу прем’єрміністр Денис Шмигаль.

Глава уряду також вважає, що реформа сприяє регіональній конкуренції між місцевими громадами. А це, за його словами, покращує умови для ведення бізнесу, особливо для малого й середнього.

Дискусії форуму, присвячені темі децентралізації та розвитку ОТГ, також триватимуть і завтра, 29 липня.

Читайте також: Трудова міграція українців – як запобігти відтоку людей, обговорюють на “Україна 30” (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, під час форуму президент Володимир Зелнський заявив, що децентралізація має діяти на всій території України, зокрема на всьому Донбасі. 

Джерело UATV
дата28.07.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×