“Донбас Медіа Форум”: Крістіна Квін закликала українські ЗМІ не поширювати фейки про коронавірус

uatv
11.09.2020
Фото Тwitter U.S. Embassy Kyiv

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін у відеозверненні виступила з привітанням до учасників “Донбас Медіа Форуму”.

Про це інформує UATV.

“Сутність “Донбас Медіа Форуму” полягає в об’єднанні людей у дусі подолання кризи та несприятливих чинників, забезпеченні засобів масової інформації та журналістів тими інструментами, що можуть дати відповіді на нові виклики”, – сказала Квін.

Тимчасова повірена у справах США в Україні вважає, що COVID-19 породжує особливі виклики з огляду на те, як ЗМІ ставляться до своїх обов’язків.

За її словами, соціальні медіа в інформаційному полі України поширюють більше дезінформації, ніж до початку пандемії.

“Соціальні медіа мають численні “шпарини” для дезінформації: чи то через інструменти згубного російського впливу, чи то конспіративні конструкції теоретиків, чи то через ті ЗМІ, які шукають вигоду завдяки перегляду їхніх матеріалів читачами”, – переконана американський дипломат.

Квін зазначила, що обговорення на “Донбас Медіа Форумі” покаже, наскільки українські ЗМІ є точними та достовірними у висвітленні питань про пандемію. Вона наголосила, що наразі люди потребують вчасної достовірної та точної інформації, тому необхідно насамперед відсіювати дезінформацію, яка “далекоглядно формується з тим, щоб навіяти страх та посіяти розбрат”.

LIVE | Донбасс Медиа Форум-2020: 18 мероприятий, 60 спикеров из 14 стран мира

Опубліковано Телеканал ДОМ Четвер, 10 вересня 2020 р.

Читайте також: Нове медійне законодавство: заблокувати онлайнресурс зможуть лише на підставі рішення суду

Нагадаємо, що сьогодні стартував “Донбас Медіа Форум-2020”.

Джерело UATV
дата11.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×