“Донбас Медіа Форум” вперше відбудеться онлайн

uatv
27.08.2020
Фото Донецький інститут інформації

11-12 вересня в Україні відбудеться шостий “Донбас Медіа Форум”. Через епідеміологічну ситуацію, пов’язану із поширенням коронавірусу, захід проведуть в онлайнформаті.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт події.

Організатор заходу – Донецький інститут інформації, співорганізатор – телеканал “Дом“.

У межах програми форуму заплановані 18 дискусій та воркшопів від українських та зарубіжних експертів із Великої Британії, Грузії, Угорщини, Естонії, Франції та Чехії. Усі заходи відбуватимуться у форматі “talk show” із прямою трансляцією, з оперативним опрацюванням коментарів та можливістю відеовключень.

Для всіх заходів передбачений синхронний переклад англійською та українською мовами. Організатори наголошують, що на форумі можна буде, як і завжди, обмінятись думками під час актуальних тематичних дискусій, а також почути приклади успішного досвіду експертів під час воркшопів.

Із детальною програмою та спікерами можна ознайомитись за посиланням. Пізніше тут також з’являться посилання на трансляції всіх заходів.

Читайте також: Оргкомітет “Донбас Медіа Форуму-2020” розпочинає реєстрацію учасників

“Донбас Медіа Форум” започаткували журналісти з Донеччини та Луганщини в 2015 році як майданчик для обговорення важливих проблем, пов’язаними із журналістикою на Донбасі. Згодом аудиторія форуму зросла, адже окрім локальних редакцій та журналістів-переселенців по всій країні тематикою Донбасу цікавляться багато медіа у світі, в Україні та в регіонах. Тож за роки проведення “Донбас Медіа Форум” практично став майданчиком всеукраїнського рівня.

Зареєструватися для участі у форумі можна за лінком.

Нагадаємо, в Україні відбудеться перший в Європі віртуальний форум громадянського суспільства.

Джерело UATV
дата27.08.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×