ДП «МПІУ» оголошує конкурс

09.07.2021

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 15.03.2021р. № 28/1 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з виробництва (створення) аудіовізуальних творів (телевізійних програм), що включає в себе: розробку ідеї, написання синопсису, сценарних планів та виробництво реаліті-шоу, яке об’єднувало б мешканців різних регіонів України, несло ідею об’єднання українців як єдиної нації, мотивувало дізнаватися про міста, села та їх мешканців. Герої проєкту – середньостатистичні люди різного віку та роду занять, які живуть в різних куточках України. Проєкт має продемонструвати їх інтереси, цінності, особливості життя та побуту, любов до свого краю та знання про нього. Проєкт має бути спрямований на культурний обмін між мешканцями різних регіонів і сприяти почуттю єдності українців.

Реалізація даного мистецького проєкту має на меті створити конкурентно спроможний телевізійний продукт, який збільшить обсяг власного розважального контенту, створеного з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб аудиторії.

Вид циклу телепрограм: розважальний.
Жанр: реаліті-шоу.
Орієнтовний хронометраж: 45 хвилин (±5 хвилин).
Орієнтовна кількість серій: 100.
Мова: російська/українська.
Цільова аудиторія: «ЗА».

Для участі у конкурсному відборі учасники конкурсу подають до ДП «МПІУ» наступні документи:

Заявка (додаток 1);
лист-гарантія (додаток 2);
• документи, які характеризують проєкт (сценарій) (додаток 3);
• документи, які характеризують проєкт (виробництво) (додаток 4).

Учасник несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Документи, які подаються на конкурс мають бути викладені державною мовою (окрім проєкту сценарію).

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу ДП «МПІУ», яка зазначена в оголошенні.

Документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Не пізніше двох робочих днів з дати отримання заявки секретар комісії надсилає на електронну адресу учасника підтвердження про її одержання.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином секретар комісії засобами електронного зв’язку повідомляє про це учасника конкурсу. Учасник конкурсу не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошені строку подання заявок).

Після відповіді-підтвердження отримання електронної заявки, учасник за погодженням дати та часу, з дотриманням карантинних обмежень подає друковану форму документів за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал , 8Б.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах) 19 липня 2021 року (включно) до 18:00.

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів не розглядаються.

Етапи проведення конкурсу:
І етап. Експертне оцінювання поданих проєктів
ІІ етап. Презентації проектів учасниками

Етапи проведення конкурсу проводяться в строки передбачені Положенням «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ».

Результати конкурсу будуть повідомлені, шляхом публікації на офіційному веб-сайті.

В залежності від кількості отриманих заявок, оголошення результатів конкурсу може бути перенесено про що організатором конкурсу буде повідомлено додатково.

Телефони для довідок: (044) 586-41-90

Контактні особи: Єльчик Віра Володимирівна – секретар конкурсної комісії, заступник Генерального директора з питань планування ефіру.

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», ДП «МПІУ» не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Джерело
дата09.07.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×