ДП «МПІУ» оголошує конкурс

19.07.2021

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 16.07.2021р. № 80 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з відбору проєктів сценаріїв фільмів, серіалів, телепроєктів.

Напрями конкурсного відбору:

  • телевізійний фільм (ігровий) 
  • телевізійний фільм (неігровий)
  • телевізійний серіал (ігровий) 
  • телевізійний серіал (неігровий) 
  • фільм для дитячої аудиторії
  • телепроєкт

Відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 16.07.2021р. № 80:  

        телевізійний фільм – це фільм будь-якого виду, який складається з однієї, двох або трьох частин  (серій) об’єднаних спільними персонажами, антуражем подій чи лінійним сюжетом, і призначений для демонстрації у мережі телевізійного мовлення;

        телевізійний серіал – це фільм, який складається не менше ніж з чотирьох частин (серій), спрямований на закріплення у глядачів певних соціальних норм, цінностей, ідеалів;

        фільм для дитячої аудиторії – це фільм будь-якого виду спеціально створений для дітей і доступний за тематикою, сюжетом та засобами художнього вираження для дитячого сприйняття.

Одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» – нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва.

З 2021 року перед ДП «МПІУ» стало вкрай необхідно наповнення сіток обох телеканалів розважальними програмами власного виробництва (фільми, серіали, телепроєкти тощо). Вони повинні не тільки розважати аудиторію, а й виховувати почуття національної гідності, гордості за рідний край, за Україну, за співвітчизників.

Цілями конкурсу є – відбір проєктів, з метою збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту і запуску його в ефір та розширення покриття мовлення.

Реалізація даних мистецьких проектів має на меті створити конкурентоспроможні телевізійні продукти з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме  задоволенню інформаційних, культурних  та освітніх потреб.

Для участі у конкурсному відборі учасники конкурсу подають до ДП «МПІУ» наступні документи:

Учасник несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Документи, які подаються на конкурс мають бути викладені державною мовою (окрім проєкту сценарію/сценарного плану).

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу                       ДП «МПІУ», яка зазначена в оголошенні.

Документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Не пізніше двох робочих днів з дати отримання заявки секретар комісії надсилає на електронну адресу учасника підтвердження про її одержання.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином секретар комісії засобами електронного зв’язку повідомляє про це учасника конкурсу. Учасник конкурсу не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошені строку подання заявок).

Після відповіді-підтвердження отримання електронної заявки, учасник за погодженням дати та часу, з дотриманням карантинних обмежень подає друковану форму документів за адресою: м.Київ, вул. Ярославів Вал , 8Б.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах) 16 серпня 2021 року (включно) до 9:00.

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів не розглядаються.                                                                                                                                                                          

Етапи  проведення конкурсу:

І етап. Експертне оцінювання поданих проєктів

ІІ етап.  Презентації проектів учасниками 

Етапи  проведення конкурсу проводяться в строки передбачені Положенням «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ».

Результати конкурсу будуть повідомлені, шляхом публікації на офіційному веб-сайті.

В залежності від кількості отриманих заявок, оголошення результатів конкурсу може бути перенесено про що організатором конкурсу  буде повідомлено додатково.

Телефони для довідок: (044) 586-41-90 

Контактні особи: Єльчик Віра Володимирівна– секретар конкурсної комісії, заступник Генерального директора з питань планування ефіру.

Звертаємо увагу на те, що ДП  «МПІУ» у своїй діяльності керується Законом України «Про публічні закупівлі», згідно з яким учасник має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. 

Договір може бути укладений за наявності фінансових видатків та виробничої необхідності.

Подавати проєкти для участі у Конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, зареєстрованих в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи – підприємці.

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», ДП «МПІУ» не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Джерело
дата19.07.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×