Дружина політв’язня Олександра Марченка розповіла про його здоров’я

uatv
14.06.2021
Фото Укрінформ

Український політв’язень Олександр Марченко після того, як йому знову стали доступні необхідні для підтримки здоров’я ліки, намагається відновити свою фізичну форму.

Про це розповіла його дружина Катерина Марченко, пише Укрінформ.

За словами жінки, це була її перша за два роки телефонна розмову з чоловіком.

“Олександр намагається відновити свою фізичну форму і привести в порядок своє здоров’я в цілому – після тривалого періоду неотримання таблеток. 8 червня нарешті було проведено медичне обстеження, і зараз ми чекаємо на результати”, – сказала Катерина Марченко.

За її словами, під час розмови чоловік торкався теми обмінів і висловлював прикрість, “що поки немає жодних передумов на те, що обмін може відбутися найближчим часом”.

“Олександр висловлює подяку за підтримку від людей, яким небайдужа наша історія, перш за все уповноваженій ВР з прав людини Людмилі Денісовій і генконсулу України в Ростові-на-Дону Тарасу Малишевському”, – сказала дружина політв’язня.

Раніше омбудсмен повідомила, що стан здоров’я Олександра Марченка, якого незаконно засудили до 10 років відбування покарання за сфальсифікованою справою за нібито шпигунство, погіршується через неотримання життєво необхідних ліків.

Читайте також: Стан здоров’я політв’язня Абдурахманова суттєво погіршився, – Денісова

Джерело Укрінформ
дата14.06.2021
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×