“Гусак за Білорусь” – проти режиму Лукашенка протестують у Києві (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
23.07.2021
Фото телеканал “Дом”

Нестандартні методи протесту – сьогодні, 23 липня, біля посольства Республіки Білорусь у Києві проходить акція проти порушень прав людини та злочинів режиму Олександра Лукашенка. Символом цієї акції став гусак, інформує UA.

Біля посольства зібралося кілька десятків людей. Учасники акції принесли п’ять скульптур гусей. Гоготання цього птаха нагадує назву міста Гаага, де розташований Міжнародний кримінальний суд, який розглядатиме протиправні дії режиму Лукашенка як злочини проти людяності.

Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”

Мета заходу “Гусак за Білорусь” – звернути увагу суспільства на пік репресій режиму Лукашенка, висловити проти них протест, закликати українську владу до рішучих дій і нагадати про відповідальність за злочини.

“Ми зібралися, щоб підтримати наших громадян, хто зараз в Білорусі є політв’язнями. Їх зараз понад 600 осіб тільки офіційно, але ми розуміємо, що ця цифра набагато більше”, – повідомив телеканалу “Дом” організатор акції Олег Овчинников.

Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”

Мета заходу “Гусак за Білорусь” – звернути увагу суспільства на пік репресій режиму Лукашенка, висловити проти них протест, закликати українську владу до рішучих дій та нагадати про відповідальність за злочини.

“Ми зібралися, щоб підтримати наших громадян, хто зараз в Білорусі є політв’язнями. Їх зараз понад 600 осіб тільки офіційно, але ми розуміємо, що ця цифра набагато більша”, – повідомив організатор акції Олег Овчинников.

Читайте також: Українське іномовлення потрапило під репресії режима Лукашенка

Джерело UATV
дата23.07.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×