Канада ратифікувала угоду про виробництво аудіовізуальних творів з Україною

uatv
12.12.2020
Фото Укрінформ

Канада ратифікувала угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів з Україною.

Про це розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своїй сторінці в Facebook.

Договір вступить у дію з 1 січня 2021 року.

“Це нова сторінка в історії міждержавного кінопартнерства для України. Дуже символічно, що її ми починаємо з нашими канадськими друзями. Наші кеш-рібейти, локації та круті професіонали готові до співпраці. Тож чекаємо в Україні на канадських продюсерів”, – написав Ткаченко.

Ратифікація угоди дасть змогу започаткувати спільні українсько-канадські проєкти з виробництва аудіовізуальних творів, розширить можливість просування українських креативних індустрій, зокрема, аудіовізуальних творів шляхом постійного обміну та міжкультурного діалогу між двома країнами, участі українських виробників аудіовізуальних творів у міжнародних кінопроєктах, а також популяризації українського мистецтва за кордоном.

Українські продюсери зможуть претендувати в Канаді на бюджетну підтримку, податкові пільги та знижки при дистрибуції. Відповідну підтримку матимуть і канадські кіновиробники, які зніматимуть в Україні.

Президент Володимир Зеленський привітав таке рішення Канади.

“Угода дає нові потужні можливості для розвитку теле- та кіноіндустрії в Україні, для спільного виробництва аудіовізуального контенту та дистрибуції проєктів на міжнародному ринку. Впевнений, це зробить нашу двосторонню співпрацю ще більш плідною, а зв’язки між людьми наших країн ще тіснішими”, – зазначив глава держави.

Як відомо, угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом міністрів України та урядом Канади підписали 2 липня 2019 року.

Нагадаємо, що український уряд схвалив ратифікацію цієї угоди ще 6 червня цього року.

Читайте також: Боротьба з насильством: Канада виділить Україні $7 млн

Джерело UATV
дата12.12.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×