Концерт на мосту і перформанси: у Херсоні відбувся фестиваль ГогольFest (ВІДЕО)

uatv
07.09.2020
Фото Facebook ГОГОЛЬFEST

Фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest цьогоріч відбувся в Херсоні в незвичайному форматі через карантин. Для відвідувачів організували концерт на мосту, оперу просто неба та багато іншого.

Сцену для концерту обладнали прямо на мосту херсонського Гідропарку. Щоб послухати всесвітньовідомий гурт “ДахаБраха”, глядачі добиралися туди на яхтах, теплоходах і навіть на човнах.

“Ми взяли два місця на катері, дуже хочемо подивитися. Такого не було в Херсоні”, – зазначає житель міста Леонід Єжуров.

Побачити шоу можна було тільки з води. Такого, розповідає режисер, в Україні ще не робив ніхто.

“Не було б щастя, та нещастя допомогло. Карантин, сказали щоб була дистанція. Куди краща дистанція, коли люди будуть дивитися на човнах. Прекрасно! Дуже красиво виходить”, – говорить президент фестивалю ГогольFest Влад Троїцький.

Ще одна родзинка ГогольFest – концерт сучасної опери під відкритим небом. Глядачі розташувалися біля Херсонського драмтеатру і насолоджувалися не тільки класикою, яка звучить із балконів, а й фантастичним світловим шоу.

Також глядачам фестивалю показали музичний документальний спектакль “Makeup” – реальні історії з життя актрис.

“Це серйозно побудована сценарна історія, відштовхуючись від наших якихось пережитих досвідів у житті. Ми їх розповідали довго Климу – режисерові та драматургу, із яким ми давно працюємо. Він дещо додав, дещо переробив”, – розповідає актриса театру “Дах” Соломія Мельник.

Один із перформансів провели в ангарі колишнього заводу. Під час вистави актори досліджували простір тілами.

“Завдання було зробити для глядача екскурсію. Але не форматну екскурсію – “подивіться направо, подивіться наліво”, а провести такий маршрут своїми тілами, своєю взаємодією через наші творчі ангари”, – відзначають актори.

Це 14-ий ГогольFest. Крім Херсона, восени фестиваль відбудеться у Фастові, Дніпрі та ще одному місті, назву якого організатори поки не розголошують.

Телеканал “Дом” є інформаційним партнером фестивалю.

Детальніше – у матеріалі кореспондентів телеканалу “Дом”.

Джерело UATV
дата07.09.2020
категорії Випуски новин, Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×