Маасікас заявив про підтримку Євросоюзом телеканалу “Дом”

uatv
07.07.2021
Фото Укрінформ

Європейський Союз підтримуватиме телеканал “Дом“.

Про це заявив голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас під час виступу на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка відбувається у Вільнюсі, повідомляє Укрінформ.

“ЄС почне підтримувати телеканал “Дом”, створений, щоб отримати серця і думки українських громадян на непідконтрольних територіях“, – сказав Маасікас.

Чиновник наголосив на важливості ухвалення законопроєктів щодо регуляції ЗМІ відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Матті Маасікас додав, що ЄС координується з Україною щодо низки ініціатив у боротьбі з дезінформацією, і наголосив, що у сфері ЗМІ Україна залишилася відкритим та плюралістичним суспільством.

Як відомо, “Дом” почав мовлення 1 березня 2020 року на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) для об’єктивного інформування українців на території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя та їхнього повернення до українського порядку денного.

З 1 березня 2021 року телеканал “Дом” значно розширив своє покриття: розпочав супутникове мовлення, збільшив кількість цифрових і аналогових передавачів і з’явився в кабельних мережах Донецької та Луганської областей (на підконтрольній території). Також із 1 березня на сайті телеканалу в плеєрі доступна онлайнтрансляція всіх програм.

Раніше повідомлялося, що Міністерство інформації Республіки Білорусь заборонило трансляцію на території країни двох українських телеканалів, серед яких і канал українського іномовлення російською мовою UA, який разом із каналом “Дом” входить до державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

Читайте також: Помилкове зображення карти РФ з Кримом: канал “Дом” закликав СБУ допомогти з розслідуванням (ВІДЕО)

Джерело Укрінформ
дата07.07.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×