МВФ відзначив прогрес України у впровадженні необхідних реформ, – Мінфін

uatv
09.07.2021
Фото Укрінформ

Під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки міністр фінансів України Сергій Марченко провів зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду для обговорення подальшої співпраці. Представники МВФ відзначили прогрес країни у проведенні реформ.

Про це пише UA із посиланням на сайт Мінфіну.

Переговори відбулися з директором Європейського департаменту Альфредом Камером, виконавчим директором МВФ Полом Гілберсом, главою місії МВФ в Україні Іванною Владковою Голлар, постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном та іншими представниками команди МВФ.

Під час них узгодили позиції обох сторін та досягли компромісу щодо антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та питання незалежності НАБУ. 

Сергій Марченко зазначив, що Україна досягла значних результатів у виконанні структурних маяків МВФ. Він наголосив, що Верховна Рада України у короткий термін ухвалила низку законопроєктів, необхідних для продовження програми співпраці з МВФ

Експерти МВФ зазначили, що рішення КСУ призвели до відкату антикорупційних зусиль, це потребує відповідної реакції з боку української влади.

Сторони домовились про спільну роботу для можливості досягнення Staff level agreement у найближчий час.

Раніше в МВФ назвали головні напрями структурних реформ в Україні.

Читайте також: Уряд сподівається на транш МВФ, але без нього потрясінь не буде, – Любченко

Джерело UATV
дата09.07.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×