На “Донбас Медіа Форумі” відбудеться пресдискусія про ефективний діалог журналістів і влади

uatv
08.09.2020
Фото з сайта acmc.com.ua

У межах “Донбас Медіа Форуму” 11 вересня об 11:30 відбудеться пресдискусія “Влада та журналісти: через діалог до порозуміння“.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу форуму.

Під час заходу очільники Донецької та Луганської облдержадміністрацій Павло Кириленко і Сергій Гайдай розкажуть про інформаційну політику влади в цих регіонах, обговорять із журналістами способи, як зробити комунікацію в регіоні більш ефективною, як налагодити більш якісний обмін інформацією між владою, журналістами та мешканцями регіону.

Присутні зможуть обговорити під час дискусії, яким чином обласна влада Донеччини та Луганщини забезпечує прозорість своєї діяльності для мешканців регіону, як вибудовуються стосунки з місцевими журналістами, які заходи вживаються, щоб зруйнувати інформаційну блокаду окупованих районів, що можна зробити, аби комунікаційний компонент в областях був ефективнішим тощо.

Також організатори заходу пропонують усім охочим залишати свої запитання для глав Донецької і Луганської ОДА за посиланням. Найцікавіші з них модератор дискусії журналіст, координатор Центру громадського контролю “ДІЙ-Краматорськ” Андрій Романенко поставить представникам влади.

Сам захід відбудеться у Краматорську, але долучитися до події можна буде і дистанційно – дискусія буде транслюватися на YouTube-каналі Укрінформу, Facebook-сторінці Центру громадського контролю “ДІЙ-Краматорськ” і Facebook-сторінці голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка.

Нагадаємо, 11-12 вересня в Україні відбудеться шостий “Донбас Медіа Форум”. Через епідеміологічну ситуацію, пов’язану із поширенням коронавірусу, захід проведуть в онлайнформаті.

Джерело UATV
дата08.09.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×