Оргкомітет “Донбас Медіа Форуму-2020” розпочинає реєстрацію учасників

uatv
05.08.2020
Фото з сайта nakipelo.ua

Оргкомітет “Донбас Медіа Форуму-2020” (11-12 вересня) розпочинає реєстрацію учасників.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Донецький інститут інформації.

Цьогорічний форум відбудеться під гаслом: “Співпраця медіа під час ізоляції”. Організатор заходу – Донецький інститут інформації, співорганізатор – телеканал “Дом“.

Як зазначається, коронавірус змінив хід звичного життя цього року. Вірус ізолював не тільки окремих людей, але й цілі колективи та редакції. Він також поставив під загрозу і проведення “Донбас Медіа Форуму” 2020 року.

“Але журналістика не повинна зупинятися під час пандемії, збройних конфліктів або політичних криз. Навпаки медіа мають протистояти ізоляції заради пошуку спільних відповідей на виклики, які сьогодні постали перед спільнотою: дезінформаційні кампанії щодо коронавірусу, вплив Росії та її акторів на інформаційне поле України та країн ЄС, падіння якості журналістської освіти та негативний вплив пандемії на соціальні права як громадян, так і самих журналістів. На ДМФ ми обговоримо виклики, що постали перед регіональними та національними засобами масової інформації, щоб зрозуміти, як їх подолати”, – ідеться в повідомленні.

Оргкомітет ДМФ-2020 враховує можливе посилення карантинних заходів у вересні, тому формат заходу буде таким.

“Протягом 2 днів (11-12 вересня) ми проведемо 21 захід по 1,5-2 години кожен у містах Київ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Краматорськ. Усі заходи будуть проводитись у форматі “talk show” із прямою трансляцією та обміном думок між локаціями. Крім спікерів, до цих локацій ми запросимо глядачів – 20-25 осіб (враховуючи поточний урядовий дозвіл на кількість учасників зборів). Так ми збережемо важливу комунікацію та обмін досвідом між учасниками. Разом із тим, можливі й менша кількість учасників або й скасування офлайн участі залежно від епідеміологічної ситуації в країні та чинних обмежень”, – сказано в повідомленні.

Під час заходів будуть упроваджені всі необхідні засоби безпеки як для спікерів та оргкомітету, так і для учасників: масковий режим, дезінфекція приміщення, соціальна дистанція.

Зареєструватися можна за лінком.

Партнери форуму цьогоріч: USAID (через Internews та DG East), Представництво Європейського Союзу в Україні, Проєкт Ради Європи “Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні”.

Раніше повідомлялося про віртуальний форум громадянського суспільства.

Джерело UATV
дата05.08.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×