“Парад надій-2020”: понад тисяча пар танцюристів змагатимуться за звання кращих в Україні

uatv
05.03.2020
Фото Facebook ParadNadejd

7-8 березня у Києві відбудеться Міжнародний фестиваль зі спортивних танців “Парад надій-2020”. Понад 1000 спортсменів від “ювеналів” (від 6 років) до “сеньйорів” (від 55 років) змагатимуться у столичному виставковому центрі “АККО Інтернешнл”.

Про це повідомляє UATV.

У фестивалі візьмуть участь українські та іноземні спортсмени. Вони змагатимуться у латиноамериканській та європейській програмах зі спортивних танців. “Це один із найвідоміших вітчизняних турнірів, який розпочинає весну та понад 30 років сприяє розвитку спортивних танців в Україні”, – розповів головний партнер турніру Геннадій Виходцев.

Очікується, що участь у “Параді надій-2020” візьмуть понад 1000 пар спортсменів, які протягом двох днів розіграють 300 комплектів медалей у 6 відділеннях.

Найзапеклішою буде боротьба за незмінний щорічний “Кубок Фокстроту” за найкраще виконання однойменного танцю.

Оцінюватимуть виступи учасників судді світового рівня зі США, Італії, Англії, Німеччини та інших країн. Серед рефері – Джоана Леуніс, Грехем Освік та Алекс Іванець (Велика Британія), Стефан Осенкоп та Гаральд Фрам з Німеччини, Емануеле Солді та Еліза Насато (Італія), Януш Бялий (Польща) Світлана Касьянова (Молдова) та інші зірки світового паркету.

Детальніше про цьогорічний “Парад надій” можна дізнатись на офіційній сторінці заходу у Facebook @ParadNadejd.

Джерело UATV
дата05.03.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×