Перший фестиваль ГогольFest-2020 відбудеться у Херсоні

uatv
19.08.2020
Фото ГогольFest

Цьогоріч перший фестиваль ГогольFest відбудеться 4-6 вересня у Херсоні.

Про це повідомляє UATV.

Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest проводиться в Україні вже понад 10 років. Основні програми фестивалю – театральна, музична, освітня,  візуальна, перформативна  та нічна. За час свого існування фестиваль став національним проєктом, що розвиває культурну інфраструктуру, туризм та можливості регіонів

За словами директора фестивалю Максима Демського, перфоманс-відкриття заходу цього року стане одним із найнеординарніших в Україні.

“4 вересня о 21.00 на мосту буде побудована велика сцена у вигляді корабля. Називатись перфоманс буде “Корабель пливе”. Це однойменний фільм Фелліні. Даний проєкт буде направлений на воду – глядач, який спостерігатиме за дійством, буде добиратися на човнах, байдарках, плотах”, – розповів Демський.

Куратор театральної програми та міжнародних зв’язків Андрій Палатний поділився, що однією з ключових подій фестивалю стане опера “IYOV”, що входить у десятку найкращих опер світу за версією міжнародного журі та була вибрана з-поміж 500 опер з усього світу.

Зазначається, що всі події ГогольFest відбуватимуться згідно з вимогами МОЗ у зв’язку з уведенням карантинних обмежень.

Крім Херсона, фестиваль цьогоріч також організовують у Фастові (19-20 вересня) та Дніпрі (3-4 жовтня).

Раніше UATV повідомляв, що ГогольFest-2020 відбудеться в умовах пандемії.

Джерело UATV
дата19.08.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×