Правила в’їзду до України посилив уряд через COVID-штам “дельта”

uatv
29.07.2021
Фото з сайта avianews.com

Для протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема штаму “дельта”, уряд посилив правила в’їзду на територію України. Зокрема, громадяни, які повертаються до України, повинні будуть мати з собою довідку про два або одне COVID-щеплення. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України, інформує UA.

Іноземці обов’язково повинні мати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР чи експрестесту (як один, так і інший повинні бути зроблені не пізніше як за 72 години до перетину кордону), або ж документ, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації від коронавірусу.

Якщо ж іноземець не має документа про повний курс вакцинації, він повинен встановити застосунок “Вдома” і пройти самоізоляцію.

Українцям під час перетину держкордону на в’їзд теж потрібно буде мати з собою один із двох документів – про повний курс вакцинації або про перше щеплення проти коронавірусу.

Іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в Україні, також повинні мати з собою документ про повний курс вакцинації від COVID-19. Якщо ж його немає, потрібно буде пройти самоізоляцію чи обсервацію.

Більш жорсткі правила перебування на самоізоляції будуть застосовані до осіб, незалежно від громадянства, які прибули з Росії чи Індії й перебували на території цих держав понад сім днів упродовж останніх двох тижнів.

“Зокрема, для них буде встановлена обов’язкова 14-денна самоізоляція без права її дострокового завершення”, – наголосили у МОЗ.

Нагадаємо, що в Україні триває п’ятий етап вакцинальної кампанії проти COVID-19. Зробити щеплення від коронавірусу можуть всі охочі старше 18-ти років

Читайте також: Стало відомо, скільки серйозних побічних явищ СOVID-вакцинації зафіксували в Україні

Джерело UATV
дата29.07.2021
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×