Радник Державного департаменту США відвідає Київ і Варшаву

uatv
20.07.2021
Фото 24 канал

Цього тижня радник Державного департаменту США Дерек Шолле відвідає Київ і Варшаву для обговорення питань взаємодії, зокрема стосовно газопроводу Nord Stream 2.

Про це повідомляє Держдепартамент США, передає UA.

“Дерек Шолле продовжить наш дипломатичний діалог з Україною та Польщею з низки питань, включаючи наші спільні занепокоєння щодо газопроводу Nord Stream 2 та енергетичної безпеки в цілому, а також поточні реформи”, – зазначили в Держдепі.

У повідомленні йдеться, що в Києві радник Держдепартаменту перебуватиме 20-21 липня. Під час візиту він обговорить з представниками влади підтримку зусиль України у протидії російській агресії і просування економічних та антикорупційних реформ. Крім того, Шолле матиме можливість обговорити з членами ділової спільноти економічний розвиток України.

21-23 липня у Варшаві Дерек Шолле зустрінеться з вищими урядовцями, представниками громадянського суспільства й бізнесу для обговорення стратегічних двосторонніх й регіональних питань, а також спільну прихильність демократичним цінностям та інституціям.

Раніше повідомлялося, що Гайко Маас заявив, що Німеччина робить усе можливе, щоб Україна не постраждала від Nord Stream-2

Читайте також: Рада затвердила звернення до Конгресу США щодо санкцій за “Північний потік-2”

Джерело UATV
дата20.07.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×