Режисер “Кохання” розповів про фільм, який представить Україну на міжнародному фестивалі

uatv
18.04.2019
Фото UATV

Український фільм “Кохання” режисера Микити Лиськова, створений за підтримки Держкіно, відібрали для участі в конкурсі короткометражних стрічок Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі. Це один з найпрестижніших фестивалів анімаційних фільмів у світі.

Про те, як створювався фільм і про що він – розповів сам Микита Лиськов у студії UATV.

“Цей фільм – про Україну. Події відбуваються в Дніпрі, моєму рідному місті. Головна ідея фільму – щоб люди подивилися на створені образи, і побачили себе. У стрічці дуже багато зашифрованих образів”, – сказав режисер.

За його словами, в стрічці показаний збірний образ спальних районів українських міст. Правда, вони більше нагадують ті, які були в 90-і роки. Загалом стрічка складається з не зв’язаних між собою епізодів, які мають єдиний настрій і єдиний сенс.

Варто відзначити, що в стрічці немає діалогів, а тільки музика і звуки.

“Музику зробив Євген Гордєєв, учасник групи “Курс валют”. За основу він узяв мелодію, яка звучить із світлофора в Дніпрі”, – розповів гість студії.

Назва фільму також особлива. Режисер наполягає, що слово “кохання” не можна перекладати, адже ні в російській, ні в англійській мовах немає слова, яке позначало б “глибокі почуття між людьми”, адже любити можна і їжу, а “кохати” – тільки людину”.

Микита Лиськов у всіх своїх фільмах намагається за допомогою анімації показати реальний світ. Його образи не завжди легко зрозуміти, потрібно кілька разів переглянути і задуматися, чому так, а не інакше.

Будемо сподіватися, що журі “Festival International du Film d’Animation d’Annecy” високо оцінять його роботу, і український фільм стане призером престижного кінофестивалю.

Телеверсію інтерв’ю з Микитою Лиськовим дивіться в програмі “Лицом к лицу” на телеканалі UATV в середу, 24 квітня, о 15:00.

Джерело UATV
дата18.04.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×