Росія нарощує війська в Криму та ОРДЛО (ВІДЕО)

uatv
21.07.2021
Фото АР

Росія продовжує нарощувати свої війська в окупованому Криму та окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО). Зокрема, в районі бойових дій на Донбасі активізувалися російські диверсанти і снайпери.

Про це повідомляє UA із посиланням на Головне управління розвідки України.

За даними ГУР, на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях незаконні збройні формування (НЗФ) посилили підготовку до проведення диверсійно-розвідувальних заходів. Також НЗФ збільшили особовий склад підрозділів розвідки та снайперських пар, які нещодавно пройшли спецпідготовку в навчальних центрах Ростовської області Росії.

Окрім того, під приводом ліквідації наслідків стихій, Росія передислокувала на захоплений півострів близько 21 тис. осіб спеціальних підрозділів і 1367 одиниць техніки. Про це розповіла уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Водночас, за словами омбудсмена, в Криму постійно перебувають понад 31 тис. осіб рядового і начальницького складів збройних формувань окупантів.

Вона також повідомила, що в Феодосії окупанти будують полкове містечко для 300 російських військовослужбовців.

Раніше побідомлялося, що 20 липня в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 14 порушень режиму припинення вогню

Джерело UATV
дата21.07.2021
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×