Руйнівні зливи, повені, лісові пожежі – від стихії страждають країни світу (ВІДЕО)

uatv
26.07.2021
Фото dw.com

Сильні зливи та грози накрили столицю Великобританії. Відразу в декількох районах Лондона затопило вісім станцій метро та дороги. Рятувальники за кілька годин прийняли близько 300 дзвінків – від постраждалих від повені. Багато доріг паралізовані пробками. І під ударом стихії знову опинилася Бельгія. Там нові дощі викликали повінь. Заливає також центр Швейцарії. Там порушено залізничне сполучення, затоплені дороги, десятки автомобілів – опинилися під водою. На Філіппінах через велику воду довелося евакуювати 15 тис. жителів, інформує UA.

Евакуацію проводили через повені в передмісті столиці Філіппін – Маніли. Сильні дощі приніс тропічний шторм. Вода затопила місто та прилеглі провінції. У деяких частинах вода піднялася до пояса. Дороги стали не проїзними для легкових автомобілів. Людей розміщують у центрах евакуації. Таких центрів влада намагається відкрити якомога більше, щоб забезпечити соціальну дистанцію та запобігти зараженню на коронавірус.

“Ми подбали про те, щоб соціальна дистанція була дотримана. У нас є запасні маски для всіх”, – зазначила координаторка центру евакуації Ненсі Тейлан.

У той час як Філіппіни накрили дощі, в іншій частині Землі – у Сполучених Штатах – вирують лісові пожежі. У штаті Каліфорнія оголошено надзвичайний стан. Полум’я охопило площу в понад 500 тис. га. Пожежникам вдалося локалізувати лише 20% загоряння. Ускладнює гасіння сильний вітер і суха погода. Вогонь розбушувався і в сусідніх штатах – Орегоні та Неваді.

“Ми використовували авіацію уздовж шосе 395 і цього великого вогнища полум’я. У нас є багато літаків, вертольотів, які можна використовувати, щоб пригасити невеликі загоряння. Але для цього повинно бути чисте повітря. Якщо дим розсіється, ми можемо досягти успіху”, – повідомив начальник управління пожежної безпеки Пет Сікінс.

А в Бельгії, яка ще не оговталася після руйнівних злив, стихія знову завдала удару. Найбільше постраждало місто Дінан. Рівень води почав швидко підійматися. Потік змивав машини. Під час попередніх повеней в Бельгії загинуло 36 осіб.

Розбиті авто, звалені дерева та перебої з транспортом – злива затопила вулиці Одеси (ФОТО, ВІДЕО)

Джерело UATV
дата26.07.2021
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×