Санкції проти РФ потрібно продовжити, – Володимир Зеленський (ВІДЕО)

uatv
13.09.2019
Фото UATV

Cьогодні, 13 вересня, у Києві розпочав роботу ХVІ щорічний форум Ялтинської європейської стратегії (YES) “Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі”.

Про це повідомляє UATV. 

Роботу заходу, згідно з програмою, мав відкрити президент України Володимир Зеленський, однак він надав слово звільненому бранцеві Кремля Олегу Сенцову. 

Український режисер у своєму виступі розповів про перебування в російському полоні та закликав владу, зокрема президента, до подальших дій задля звільнення тих, хто досі перебуває в ув’язненні в окупованому Криму та РФ.

Володимир Зеленський, виступаючи перед присутніми, визначив головні проблеми, з якими бореться нова влада: війна, бідність, корупція.

“Ми маємо завершити війну та повернути свої території. Єдиний шлях до цього – дипломатія, – наголосив глава держави. – Її потужна і дієва зброя – санкції. І вони мають бути продовжені”. 

Організатори повідомляють про участь у конференції понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн. Захід триватиме до 14 вересня.

Нагадаємо, Держдеп США виділить Україні $141,5 млн на посилення оборони.

Джерело UATV
дата13.09.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×