Сьогодні стартує “Донбас Медіа Форум-2020”: 18 заходів, 60 спікерів з 14 країн

uatv
11.09.2020
Фото із сайта media.dn.ua

Сьогодні, 11 вересня, розпочинає роботу шостий “Донбас Медіа Форум”. Через епідеміологічну ситуацію, пов’язану із поширенням коронавірусу, захід проведуть в онлайнформаті. У дискусіях та воркшопах візьмуть участь майже 60 спікерів із 14 країн світу.

Про це повідомляє UATV.

Організатор події – ГО “Донецький інститут інформації”, співорганізатор – телеканал “Дом”.

У програмі заходу заплановані 18 дискусій та воркшопів від українських та зарубіжних експертів із Великобританії, Грузії, Угорщини, Естонії, Франції, Чехії, Швеції, Польщі, Нідерландів, Боснії, Хорватії та ін.

У 2020 році головна тема Форуму – “Співпраця під час ізоляції”.

Серед головних спікерів, які виступатимуть у студії, –  посол Європейського Союзу та голова Представництва ЄС Матті Маасікас, представник уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства Андрій Мамалига, т. в. о. генерального директора ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Юлія Островська, член Центральної виборчої комісії Сергій Постівой, голова правління Громадянської мережі “ОПОРА” Ольга Айвазовська, голова Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Світлана Остапа, журналіст Станіслав Асєєв та інші.

Всі глядачі матимуть змогу переглянути заходи у двох паралельних трансляціях: одна – для дискусій, друга – для воркшопів. Також запланований спеціальний захід у Краматорську: пресдискусія з двома очільниками Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій.

Головні заходи цьогорічного “Донбас Медіа Форуму” телеканал “Дом” транслюватиме у соціальних мережах.

Із детальною програмою та всіма спікерами можна ознайомитись за посиланнямwww.donbasmediaforum.net.

Нагадаємо, на “Донбас Медіа Форумі” відбудеться пресдискусія про ефективний діалог журналістів і влади.

Джерело UATV
дата11.09.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×