Спільні військові навчання України з НАТО можуть поліпшити ситуацію на Донбасі, – ОП

uatv
02.04.2021
Фото ОП

Заступник керівника Офісу президента України Роман Машовець провів зустріч із головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим. Сторони обговорили ескалацію Російською Федерацією ситуації на сході України, нарощування присутності російських військ біля українського кордону.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Заступник керівника Офісу президента поінформував співрозмовника про погіршення безпекової ситуації на Донбасі. Він повідомив, що з початку цього року російські війська понад 570 разів порушили режим тиші.

“Російська Федерація не дотримується міжнародних домовленостей та всіляко демонструє небажання вести діалог у форматі Тристоронньої контактної групи і в Нормандському форматі. Російська сторона намагається зірвати мирний процес, а також режим повного і всеосяжного припинення вогню, встановлений 27 липня 2020 року”, – зазначив Машовець.

Читайте також: Сесія ПА НАТО в Києві запланована на травень 2022 року, – Разумков

За його словами, наразі спостерігається скупчення російських військ біля державного кордону України. Тож організація спільних навчань Збройних сил України з військовими НАТО, зокрема можливість спільних з авіацією країн НАТО повітряних патрулів у повітряному просторі України, сприятиме стабілізації безпекової ситуації у регіоні.

Александер Вінніков наголосив, що вся інформація щодо ситуації на сході України та на кордоні з Росією буде передана у штаб-квартиру Альянсу в Брюсселі.

Нагадаємо, що в НАТО стурбовані нарощуванням російської військової потужності біля кордону України.

Джерело UATV
дата02.04.2021
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×