Стан здоров’я бранця Кремля Приходька погіршується, – Денісова

uatv
09.04.2021
Фото Крим. Реалії

Стан здоров’я українського політв’язня Олега Приходька, якого нещодавно незаконно засудили за сфабрикованою справою до 5 років позбавлення волі, погіршується. Однак керівництво СІЗО не надає належної медичної допомоги.

Про це в Facebook повідомила омбудсмен Людмила Денісова, інформує UATV.

За її словами, Приходько скаржиться на загострення хронічних хвороб та постійний біль у нижніх кінцівках, що супроводжується їхніми набряками, які не зникають близько місяця.

Денісова наголосила, що бездіяльність з боку працівників слідчого ізолятора №1 Ростова-на-Дону, а саме ненадання належної медичної допомоги, може призвести до безповоротної втрати здоров’я.

“Такі дії щодо Олега Приходька є порушенням пункту 22 Мінімальних стандартних правил поводження з ув’язненими, схвалених Економічною і Соціальною радою ООН, та розцінюються як катування чи нелюдське або таке, що принижує її гідність, поводження”, – пише омбудсмен.

Людмила Денісова звернулась до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою провести повне медичне обстеження та надати відповідний комплекс лікування Олегу Приходьку.

Нагадаємо, що політв’язню Івану Яцкіну продовжили термін тримання під вартою на два місяці.

Також повідомлялося, що в окупованому Криму Меджита Аблямітова засудили до 6 років колонії суворого режиму.

Джерело UATV
дата09.04.2021
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×