Стан здоров’я політв’язня Абдурахманова суттєво погіршився, – Денісова

uatv
07.06.2021
Фото Telegram Людмила Денісова

Стан здоров’я українського політв’язня, кримського татарина Меджита Абдурахманова, який незаконно утримується в “СИЗО №1 ГУФСИН России по Ростовской области”, суттєво погіршився.

Про це в Telegram повідомила омбудсмен Людмила Денісова, інформує UATV.

За її словами, наразі Абдурахманов скаржиться на постійні болі в спині, через що він не може самостійно пересуватися.

“Для присутності Меджита на черговому судовому засіданні йому була проведена місцева анестезія. Лише після цього, за допомогою спеціального медичного засобу для пересування, він був доставлений до суду”, – пише омбудсмен.

Денісова зазначила, що на сьогодні адміністрація СІЗО не надає українцю належного обстеження та лікування, а звернення до медичної частини слідчого ізолятора ігноруються.

Людмила Денісова звертається до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою вжити невідкладних заходів для відновлення порушених прав Меджита Абдурахманова. Вона вимагає забезпечити доступ до медичних послуг, а саме провести повне обстеження в кваліфікованій цивільній медичній установі та надати йому відповідний комплекс лікування.

Читайте також: Лимешко через іслам піддається систематичному цькуванню в російській колонії, – Денісова

Раніше омбудсмен повідомила, що стан здоров’я Олександра Марченка, якого незаконно засудили до 10 років відбування покарання за сфальсифікованою справою за нібито шпигунство, погіршується через неотримання життєво необхідних ліків.

Джерело UATV
дата07.06.2021
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×