Третина українців підтримує Володимира Зеленського – причини пояснив експерт (ВІДЕО)

uatv
28.07.2021
Фото ОП

Кожен третій українець на президентських виборах, якби вони відбулися у цю неділю, віддали б свої голоси за Володимира Зеленського. Такі дані соціологічного дослідження групи “Рейтинг”, повідомляє UA.

Така ситуація не характерна для української політики, так як зазвичай на першому ж році президентства глава держави традиційно втрачає підтримку.

“Президент Зеленський зумів знайти певний ефективний механізм демонстрації того, що він має певні результати. Переломним моментом стало введення санкцій проти Медведчука і його каналів, і взагалі початок переслідування цих проросійських політиків, до чого так і не дійшов його попередник Порошенко”, – прокоментував результати соцдослідження політичний експерт Петро Олещук.

Також на підтримку президента впливає ряд втілених в життя ініціатив, зазначає експерт.

“Кримська платформа”, “Велике будівництво”, санкційна політика, деолігархізація – я думаю, що це все в комплексі впливає на підтримку президента Зеленського. Його підтримують, в тому числі, і порівнюючи з його попередником”, – сказав Олещук.

При цьому, за результатами соцдослідження, Петро Порошенко очолив президентський антирейтинг: 46% опитаних заявили, що за нього вони б не проголосували ні за яких обставин.

Читайте також: Володимира Зеленського запросили у Вашингтон 30 серпня

Джерело UATV
дата28.07.2021
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×