У Грузії “Асоційоване тріо” обговорить співпрацю для євроінтеграції

uatv
19.07.2021
Фото ОП

Головною темою, яку обговорять президенти України, Грузії і Молдови в Батумі, стане співпраця на шляху до вступу в Європейський Союз. Лідери хочуть домовитися про те, щоб спільно рухатися у бік ЄС і допомагати один одному на цьому шляху.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт телеканалу “Дом”.

Ця зустріч президентів у межах “Асоційованого тріо” стане першою. Міністри закордонних справ України, Грузії і Молдови підписали відповідну угоду про створення такого об’єднання ще в травні 2021 року.

Головне гасло цієї зустрічі: “Три країни — один вибір”. Блок створений для більш тісної співпраці для євроінтеграції. Країни хочуть допомагати один одному проводити реформи, необхідні для вступу в Європейський Союз. Зеленський, Санду і Зурабішвілі за підсумками цієї зустрічі підпишуть спільну декларацію саміту.

Також в Грузію прибув президент Європейської Ради Шарль Мішель. Він уже зустрівся з грузинськими парламентарями.

Президент України Володимир Зеленський після прибуття в Грузію насамперед відвідав лінію дотику з окупованою Росією Абхазією. Він пройшовся Інгурським мостом, який на сьогодні є єдиним пунктом пропуску в регіоні.

Раніше повідомлялося, що глави урядів України, Грузії та Молдови підписали спільне звернення до президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн.

Читайте також: Україна, Грузія та Молдова представили у Брюсселі “Асоційоване тріо”

Джерело UATV
дата19.07.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×