У Раді готують законопроєкт про політв’язнів, – Ташева (ВІДЕО)

uatv
30.06.2021
Скрін із відео

Законопроєкт про політв’язнів повинен бути поданий для розгляду Верховною Радою України до початку “Кримської платформи”.

Про це на брифінгу розповіла заступниця постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева, інформує UA.

“Проєкт закону щодо осіб, позбавлених волі внаслідок політичних репресій – політв’язнів – зараз готується. І ми сподіваємося встигнути його подати до Верховної Ради та проголосувати до “Кримської платформи”, – повідомила Ташева.

За її словами, над законопроєктом працює команда за участю представників суспільства – спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Окрім цього, є низка інших ініціатив, над якими працює, наприклад, Міністерство закордонних справ.

“Зараз відбудеться установчий саміт “Кримської платформи”. Відповідно, ми будемо намагатися до неї ухвалити якомога більше тих законодавчих актів, які протягом семи років не ухвалювалися. Або, навпаки, які потрібно було скасувати та певні питання вирішити”, – зазначила заступниця постійного представника президента України в АР Крим.

Ташева наголосила, що після 23 серпня (коли буде запущена “Кримська платформа”) робота на постійній основі продовжиться. Працюватиме постійно чинний офіс “Кримської платформи” – щодо міжнародного і внутрішнього напрямків.

Раніше Еміне Джапарова пояснила значення “Кримської платформи” для Херсонщини.

Читайте також: Кримські татари залишаться в центрі уваги ООН, – Кислиця

Джерело UATV
дата30.06.2021
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×