“Убийственное наследие”: UATV запускає цикл сюжетів про міфи Радянського союзу

uatv
18.11.2019
скрін з відео

Атмосфера тотального страху, мільйони доносів і штучний голод у помсту за спротив селян. Усе це породжував комуністичний режим, який був покликаний дискредитувати будь-яку самоідентифікацію, зокрема й українську.

18 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, на телеканалі UATV стартував 6-серійний цикл сюжетів “Убийственное наследие”. У ньому журналісти розкажуть, як радянська влада поширювала вигідні їй міфи та змушувала в них вірити, у той час як тисячі людей жили в стражданнях чи взагалі помирали.

“Наша мета – показати, що кривавий радянський режим цілеспрямовано діяв проти України. Влада намагалася відібрати ідентичність, культуру, мову, і люди були змушені забути про те, що вони українці, – говорить одна з авторів циклу сюжетів, журналістка UATV Юлія Крючкова.

Попри те, що українська інтелігенція, зокрема деякі письменники, художники і філософи, були затятими комуністами, радянська влада бачила у них загрозу. І тому нещадно їх знищувала.

Та найбільше від комуністичного режиму страждали жителі села.

“У селян, які були основою українського населення, відібрали господарства. Їх змусили працювати на державу, яка згодом знищила їх за допомогою Голодоморів”, – наголошує Юлія Крючкова.

Журналістка вважає, що про злочини, вчинені радянською владою, не можна мовчати. Тому цикл “Убийственное наследие” покликаний показати справжнє обличчя СРСР.

Серії проєкту можна буде переглянути російською і англійською мовами в новинах телеканалу UATV.

Усі матеріали нового циклу дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата18.11.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×