Україна готова до нового етапу розведення військ та обміну утримуваними особами, – президент

uatv
09.12.2020
Фото ОП

За словами президента Володимира Зеленського, Україна готова до нового етапу розведення військ, розмінування нових ділянок і чергового раунду взаємного звільнення утримуваних осіб.

Про це глава держави сказав з нагоди річниці проведення саміту “нормандської четвірки” в Парижі, інформує UATV з посиланням на сайт ОП.

Президент наголосив, що на переговорах лідерів “нормандської четвірки” можна досягти відчутних результатів щодо наближення миру на Донбасі. Дії України у цьому процесі показують, що вона зацікавлена у мирі, а РФ при цьому не виконує домовленості, зазначив Зеленський.

“Шлях до миру завжди тернистий. Але це шлях, яким мають пройти обидві сторони. Активність України в процесі переговорів показала всьому світу та, головне, мешканцям на Донбасі, що саме ми зацікавлені в мирі, а Росія блокує виконання домовленостей”, – сказав він.

Президент також нагадав, що завдяки режиму тиші, який діє на Донбасі з 27 липня цього року, вдалося зберегти життя багатьом українським військовим і цивільним.

Крім цього, для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій було спрощено вступ до українських вищих навчальних закладів, а на лінії розмежування українська влада побудувала нові сучасні КПВВ. Це допомогло, зокрема, показати мирним мешканцям Донбасу, що досягти миру реально.

“Україна здатна виграти битву за емоції мешканців тимчасово окупованої території. Ми робимо цілком конкретні речі, які наочно демонструють усім мешканцям Донецька та Луганська, які перетинають лінію розмежування, що Україна – це значно краще, ніж невизнані, нефункціональні, самопроголошені структури”, – заявив глава держави.

Нагадаємо, Україна звинуватила Росію у блокуванні роботи політичної підгрупи у ТКГ.

Джерело UATV
дата09.12.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×