Українці зможуть відвідати чотирнадцять країн ЄС

uatv
26.07.2021
Фото з сайта  factum.kz

ЄС послаблює обмеження, які були введені для протидії COVID-19: вже чотирнадцять країн відкрили свої кордони для українських громадян. Проте умови в’їзду до кожної окремої країни можуть бути різні, інформує UA з посиланням на сторінку МЗС України у Facebook. 

“Згідно з рекомендацією Ради ЄС, одна за одною європейські країни почали відкриватися для всіх типів подорожей українців. Менш ніж за два тижні до переліку додалися Данія, Німеччина, Бельгія, Латвія, Литва, Естонія, Фінляндія, Словаччина, Словенія, Нідерланди, Франція, Швеція,  Іспанія, Португалія”, – повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Для в’їзду у ці країни українцям необхідно надати свідоцтво про повну вакцинацію або свіжий негативний тест. 

Станом на ранок 26 липня в Україні зафіксовано 213 нових випадків захворювання COVID-19, одужали 170 людей, двоє померли, повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров’я України.

Нагадаємо, показники захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні досягли найнижчих значень за останній рік – усі області перебувають у “зеленій” зоні відповідно до критеріїв Європейського Союзу. 

Читайте також: Вакциновані препаратом CoronaVac українці можуть відвідати 10 країн

Джерело UATV
дата26.07.2021
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×