Уперше онлайн: “Донбас Медіа Форум” зібрав біля екранів понад 20 тис. глядачів (ФОТО)

uatv
16.09.2020
Фото Facebook Донецький інститут інформації

До трансляції шостого “Донбас Медіа Форуму“, який цьогоріч уперше відбувався онлайн з 11 по 12 вересня, приєдналися в цілому понад 20 тисяч глядачів.

Про це інформує UATV.

У програмі Форуму було 18 дискусій і воркшопів від українських і зарубіжних експертів із 14 країн світу: Великої Британії, Грузії, Угорщини, Естонії, Франції, Чехії, Швеції, Польщі, Нідерландів, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Австралії, Нікарагуа, Сальвадору. При цьому всі заходи синхронно перекладалися на українську, англійську та жестову мови.

Дискусії були організовані у форматі talk-show і проходили в студії hromadske.ua. Також була одна спеціальна онлайн пресдискусія з главами Донецької і Луганської обласних державних адміністрацій, яку транслювали з Краматорська.

Темою Форуму вибрали “Співпрацю під час ізоляції“, а дискусії були пов’язані з тематиками саморегуляції, законодавства про працю ЗМІ, місцевих виборів і впливу COVID-19 на роботу редакцій.

“Коли я слухав ці дискусії протягом двох днів, то в моїй голові постійно було слово “сміливість”. Адже на Форумі люди сміливо висловлювали свої думки, навіть контраверсійні, сидячи в кріслах один навпроти одного, не боячись, що вони отримають негативний або насильницький фідбек за це. Я вважаю, що це дійсно велике досягнення, що “Донбас Медіа Форум” – це безпечна територія для різних журналістів, із різними поглядами на те, що відбувається в нашій країні, якою має бути наша професія, як повинна рухатися наша ком’юніті”, – сказав глава оргкомітету Форуму, голова ГО “Донецький інститут інформації” Олексій Мацука.

Навчання, обмін досвідом і взаємна підтримка мають велике значення у сфері медіа, зазначив глава оргкомітету. І все це можна знайти на Форумі.

“Безпека і цінності – ці слова проходили червоною лінією через більшість дискусій упродовж двох днів. Безпека – це і про безпечний контент для аудиторії, і про наше професійне життя, і про наше майбутнє, яке ми будуємо своїм контентом, що дозволяє розвиватися нашим аудиторіям і нашій професійній ком’юніті. А всі цінності описані в Етичному кодексі. Раджу всім колегам звертатися до цього документа й повертатися до такого поняття, як саморегуляція”, – підсумував Олексій Мацука.

У дискусіях взяли участь посол ЄС і голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, координатор проєктів ОБСЄ в Україні, посол Генрик Вілладсен, заступник міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко, член ЦВК Сергій Постивий, керівник телеканалу “ДОМ” Юлія Островська та багато інших. Також частина спікерів приєдналися до дискусій через Zoom.

Учасники онлайнових заходів також можуть до 30 вересня позмагатися за пам’ятні сувеніри.

Усі записи трансляцій доступні за посиланням, а фото можна знайти тут.

Читайте також: “Донбас Медіа Форум”: Крістіна Квін закликала українські ЗМІ не поширювати фейки про коронавірус

Джерело UATV
дата16.09.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×