Вихованці дитячого будинку “Чебурашка” ознайомилися з роботою телеканалу UATV (ФОТО)

uatv
28.12.2019
Фото UATV

Дуже насиченим і цікавим видався сьогоднішній день, 28 грудня, для 18 підопічних дитячого будинку “Чебурашка” смт Рокитне (Київська область).

Група ознайомилася з роботою телеканалу іномовлення UATV, поспілкувалася з журналістами, редакторами, операторами, IT-фахівцями, гримерами та іншими учасниками команди.

Юним гостям показали, як відбувається запис програми в студії, а потім провели до так званого “серця” каналу – ефірної кімнати.

Також їм продемонстрували ньюз-рум – місце, куди всі журналісти повертаються з “полів” і готують свої матеріали, гримерку, архів. До того ж, кожен за бажанням міг спробувати себе в ролі телеведучого та почитати текст з суфлера.

Особливий захват візит на канал викликав у 7-річного Сашка. Він охоче знайомився з працівниками, розповідав про своє захоплення комп’ютерами, ставив багато запитань. А побачивши себе на екрані, хлопчик, вже, не сумніваючись, заявив: в майбутньому хотів би працювати на телебаченні.

“Тут дуже цікаво і класно, – поділилася враженнями старша сестра Саші Таня. – Ми побачили багато цікавого, дізналися як це, бути по той бік кадру. І зрозуміли, що це не так вже й просто”.

Зацікавив дітей і графік телевізійників. Для багатьох стало відкриттям, що, наприклад, в ефірній кімнаті робота не припиняється протягом доби.

“Зовсім скоро деякі з наших вихованців, котрі побували сьогодні тут, будуть обирати професію. І сьогодні вони отримали чимало знань, що допоможуть їм у подальшому,  – зазначила вихователь дитячого будинку “Чебурашка” пані Ірина. – Ми вдячні команді і керівництву UATV за цю унікальну можливість“.

Наприкінці дітям вручили солодкі подарунки, а у дитячому будинку на них чекатимуть свіжі фрукти.

Але і це ще не всі сюрпризи, які приготував UATV для малечі напередодні новорічних свят. Всі учасники сьогоднішньої екскурсії відвідають дві різдвяні вистави, які відбудуться 5 і 6 січня в Києві. Старші вихованці дитячого будинку побачать шоу “Різдвяне королівство тіней” у виконанні 3D театру тіней “Verba”, а молодші – новорічне фікс-шоу “Дід Мороз існує!”.

Відзначимо, що в організації даної акції для дітей UATV допомогли постійні партнери телеканалу – Міжнародний жіночий клуб Києва, а також Київська міжнародна школа, готель Aloft Kiev, кафе “Філін”, ресторан Євгенія Клопотенка “100 років тому вперед”.

Джерело UATV
дата28.12.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×