ЄС допоможе Україні ще ефективніше боротися з дезінформацією, – Маасікас (ВІДЕО)

uatv
11.09.2020
Скрін із відео

Сьогодні, 11 вересня, в Україні стартував 6-й “Донбас Медіа Форум”.

Про це повідомляє UATV.

Відкрив захід у студії “Громадського” в Києві очільник оргкомітету Форуму, голова ГО “Донецький інститут інформації” Олексій Мацука.

Учасників також привітав посол Європейського Союзу та голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

“ЄС підтримує незалежні та неупереджені медіа в Україні, – сказав він під час своєї вступної промови. – Ми вітаємо всі ініціативи, які спрямовані на подолання дезінформації та її розповсюдження. Саме тому Представництво ЄС стало партнером ДМФ від його започаткування в 2014 році. Ми віримо, що медіа відіграють вирішальну роль під час вирішення будь-якої конфліктної ситуації”.

Посол ЄС акцентував, що “Донбас Медіа Форум” – унікальний захід, де збирається багато професіоналів, які націлені на започаткування миру на Донбасі.

“Пандемія демонструє, як важливо сьогодні для нас адаптуватися до змін швидко, знаходити ефективні рішення. Це стосується і медіасфери. Відповідальність журналістів за надання правдивої інформації під час кризи лише зростає”, – наголосив він.

На думку Матті Маасікаса, ДМФ – це чергова нагода показати, наскільки професійними є українські журналісти.

“Думаю, що за два дні ми обговоримо усі виклики, включно із тим, яким чином вирішити ситуацію на Донбасі”, – резюмував він.

Нагадаємо, на “Донбас Медіа Форумі” відбудеться пресдискусія про ефективний діалог журналістів і влади.

Джерело UATV
дата11.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×