“Имею право”. Телеканал “Дом” запустив проєкт, націлений на безоплатну правову допомогу глядачам (ВІДЕО)

uatv
22.02.2021
Фото телеканал “Дом”

Телеканал “Дом” запускає новий щоденний соціально-правовий проєкт “Имею право”, який допоможе жителям тимчасово окупованих територій і “сірої зони” отримати відповіді на найпоширеніші юридичні та побутові питання. Надавати правову підтримку будуть юристи безоплатних правових центрів (БПЦ) Міністерства юстиції України.

Кожен випуск, тривалістю в середньому 5,5 хвилин, дасть можливість щодня отримувати безкоштовну правову допомогу від кращих юристів країни. На питання відповідатимуть фахівці системи безоплатної правової допомоги, яка включає в себе 1500 штатних юристів, понад 3000 адвокатів, а також 538 офісів безоплатної правової допомоги Міністерства юстиції по всій Україні. Правові експерти роз’яснять порядок спадкування майна, аспекти сімейного права – розірвання шлюбу, розділ майна, аліменти, а також житлові, адміністративні та земельні права.

У програмі “Имею право” глядачі зможуть отримати не просто пораду, а професійну консультацію юристів Міністерства юстиції.

“Однією з головних особливостей програми є спілкування з глядачами, запити яких із проханнями про допомогу постійно приходять як на телеканал “Дом”, так і в центри БПЦ. Таким чином, шляхом спільних зусиль ми будемо щодня допомагати людям у вирішенні їхніх реальних і актуальних проблем”, – поділилася редактор проєкту Карина Самохвалова.

Перший випуск “Имею право” присвячений темі декретної відпустки. Правові аспекти даного питання роз’яснить Михайло Харін – юрист-правознавець і магістр економіки. Працював слідчим. В системі безоплатної правової допомоги – з 2015 року.

Кому вигідніше піти в декрет? Які для цього потрібні документи? Які це може мати наслідки та ризики? Про це дивіться в повному випуску першої програми за посиланням.

На телеканалі “Дом” програма виходить у будні о 17:15 з повтором об 11:30, а також на телеканалі UATV о 15:40.

“Дом” – державний цілодобовий розважально-інформаційний телеканал в складі держпідприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (до цього ДП “МПІУ” здійснювало мовлення тільки під брендом телеканалу іномовлення UATV). “Дом” почав мовлення 1 березня 2020 року. Його сигнал в метровому та дециметровому діапазонах (тобто в аналоговому та цифровому форматах) транслюється на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя.
З 1 березня 2021 року телеканал “Дом” розширює своє покриття – збільшиться кількість передавачів як цифрових, так і аналогових, також “Дом” з’явиться в кабельних мережах Донецької та Луганської областей (підконтрольна територія) і розпочнеться супутникове мовлення, що сприятиме поліпшенню ситуації в частині інформування української аудиторії, що перебуває на тимчасово окупованих територіях держави.

Читайте також: Унікальний проєкт “НА САМОМ ДЕЛЕ” – тепер на окремому YouTube-каналі (ВІДЕО)

Також повідомлялося, що випуски блогу Олексія Мацуки “А как там дома? Донбасс” тепер можна дивитися на ще одному YouTube-каналі телеканалу “Дом”.

Джерело UATV
дата22.02.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×