З військовими з країн НАТО – масштабні навчання “Три мечі” тривають у Львівській області (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
28.07.2021
Фото телеканал “Дом”

Бої у місті та подолання водних перешкод – у Львівській області відбуваються тактичні навчання “Три мечі-2021” за участі військових з країн НАТО. 1200 українських, польських і литовських військовослужбовців відпрацьовували взаємодію в бойових умовах. Навчання в такому форматі провели в Україні вперше, інформує UA.

На протилежному березі озера, за легендою навчань, противник захопив територію. Військові мають переправитися на БТРах і звільнити її. Авіація – прикриває. Частина військових десантується на протилежний берег. Їхнє завдання – під прикриттям артилерії тримати оборону до приходу основних сил.

Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”

“Епізоди були опрацьовані спільно підрозділами трьох країн. Вони показали високий рівень навченості, а також ці навчання демонструють готовність наших партнерів спільно відбити агресію”, – зазначив командувач Десантно-штурмових військ Збройних сил України Євген Мойсюк.

Наступна локація – відпрацювання легенди “Бій у місті”. Тут теж вертольоти. Десант висаджується на дах багатоповерхівки. Будівлю спільно зачищають українські, польські та литовські військовослужбовці, рухаючись з верхніх поверхів вниз.

“Саме такі операції, саме такі тренування – роблять наші країни та наші збройні сили сильніше. І ми можемо виконувати досить складні військові операції”, – повідомив представник Збройних сил Литви Лінас Кубіліус.

Фото телеканал “Дом”
Фото телеканал “Дом”

Учасники трьох країн вперше зібралися на українській території, щоб відпрацювати тактичні завдання за стандартами НАТО в різних умовах.

“У нас є чим поділитися з нашими закордонними партнерами. Ну а від них – оскільки стратегічний напрям вибрано, ми рухаємося в НАТО, і цей процес незворотний, він прописаний в Конституції – ми хочемо від них отримати всі необхідні знання. Щоб відповідати процедурам і стандартам НАТО”, – заявив командувач литовсько-польсько-української бригади Дмитро Братишко.

Міжнародні навчання “Три мечі” триватимуть до 31 липня. Яка країна в наступному році прийме учасників навчань – вирішать у листопаді.

Читайте такожБіля Криму провели тренування бойових розрахунків українських комплексів “Бук”

Джерело UATV
дата28.07.2021
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×