Знання учнів молодших класів будуть оцінюватися літерами, а не балами

uatv
26.07.2021
Фото з сайта lapabags.com

Система оцінювання для учнів молодшої школи буде змінена: рівень знань буде визначатися не балами, а літерами. Інформація про оцінювання буде доступна тільки для учнів та їхніх батьків, інформує UA з посиланням на сайт Міністерства освіти і науки. 

Міністерство освіти і науки змінило підхід щодо оцінювання учнів 1-4 класів. Замість звичного дванадцятибального оцінювання буде запроваджене вербальне та рівневе оцінювання. 

Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН.

Як зазначається в рекомендаціях, вербальна оцінка – це оцінювальне судження, рівнева оцінка –  оцінювальне судження із зазначенням рівня результату. Вербальна та рівнева оцінки можуть бути усними або письмовими. Рівень результату навчання буде визначатися за його динамікою та позначатися літерами: “початковий” (П), “середній” (С), “достатній” (Д), “високий” (В). 

В Міністерстві освіти рекомендують визначати результати оцінювання в 1-2 класах вербальною оцінкою, у 3-4 класах – або вербальною, або рівневою оцінкою на вибір школи. 

Оцінка учня є його конфіденційною інформацією, тому має повідомлятися тільки йому або його батькам. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, у яких один з батьків загинув, захищаючи Україну. Раніше безкоштовно харчуватися могли тільки діти-сироти, діти без батьківської опіки та учні 1-4 класів з малозабезпечених сімей. 

Читайте також: Шкільне харчування: з 1 січня набуває чинності оновлений санітарний регламент

Джерело UATV
дата26.07.2021
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×